Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dragon Winch |
| Пользовательские характеристики | |
| Гальмо | автоматичний |
| Длина троса | 12 м |
| Диаметр троса | 5,1мм |
| Напруга, вольтаж | 220 В |
| Привод лебедки | Електричний |
| Тяговое усилие | 881 lbs / 400 кг (1763 lbs / 800 кг через блок) |
| Швидкість намотування | Через одиничний канат - 8м/хв. Через блок - 4м/хв. |
Информация для заказа
- Цена: 10 223 ₴






