Світлодіодна балка Lazer Triple-R 1250 GEN-2 00R12-G2-B
23 104 ₴
- В наличии
- Код: 00r12-g2-b
+380 (67) 691-18-60
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GEN |
| Пользовательские характеристики | |
| 0.25 lx Line | 1500 метрів (671 метрів) |
| 0.5 lx Line | 1061 метрів (474 метрів) |
| 1 lx Line | 750 метрів (335 метрів) |
| 3 lx Line | 433 метрів (194 метрів) |
| Вес (кг) | 2.4 кг |
| Вид | Додаткові фари |
| Высота | 73 mm |
| Глубина | 103 mm |
| Дальнє світло | ECE R112 |
| Довжина фари | 590 mm |
| Діапазон напруги | 9-32V |
| Корпус | прямокутний |
| Количество светодиодов | 12 |
| Материал корпуса | Металл |
| Оптична ефективність | 92% |
| Потужність світлового потоку | 2508 лм, 13860 лм |
| Промінь світла | комбо |
| Режими | E-Boost, E-Mark Mode |
| Потребляемая мощность | 25 Вт, 125 Вт |
| Споживана потужність (при 14,4 В) | 8.7 А (1.7 A) |
| Срок службы ламп | 50 000 годин |
| Тип | фара дальнього світла |
Информация для заказа
- Цена: 23 104 ₴












